O nás

Nápad, nabídnout maminkám látkové bambusové plenky, vznikl velmi spontánně. Stačilo pár zvídavých dotazů maminek, či dětské lékařky, a bylo rozhodnuto.

Cestujete-li s dětmi po světě, a máte-li ty děti tři, je snadné narazit na spousty “vychytávek”, které doma nepotkáte. Tolik krásných a praktických věcí, ať už v obchodech, či u rodin z cizích zemí. A tak jsem si přesně takovou věc z dovolené v Asii dovezla. Byla to bambusová látková plenka s výrazným vzorem a rozměry, které u nás jen tak nepotkáte.

Od prvního dne života našeho třetího syna se tato plenka dostala “do světa” (ze světa). Posloužila k zavinování již v porodnici, dále pak k přikrývání v kočárku, jako podložka při přebalování a clona při kojení venku, a v neposlední řadě se nám velmi osvědčila na kontrolách u dětské lékařky. Dnes, kdy je tomu zavinutému miminku z porodnice skoro rok, usíná spokojeně zamotán v té svojí plence.

Tato kladná zkušenost, spojená s častými dotazy okolí, přinesla nápad nabídnout plenky i ostatním maminkám. Doufám tedy, že se Vám osvědčí, stejně jako nám, a budou Vám a Vašemu miminku přinášet radost a pohodlí 🙂