Krásný den!

Vítám Vás na Miminkovu. Věřím, že si plenky odsud zamilujete, a budete se sem rádi vracet.

Najdete tu především látkové bambusové plenky, které jsou velmi hebké a hlavně moc praktické. Díky velikosti 120x120cm je možné tuto barevnou krásu využít mnoha způsoby, a to například a především k zavinování miminka, jako clona proti sluníčku na kočárek, přikrývka či naopak deka pod miminko, nebo také jako přikrývka pro kojící maminky. Bambusová plenkovina navíc rychle schne, tudíž jsou plenky super i jako osušky někam k vodě.

Plenky jsou hypoalergenní, mají termoregulační schopnost a certifikaci na škodlivé látky OekoTex Standard 100, a také GOTS. Ta zas zajišťuje, že organická bavlna v plenkách je získávána tím nejetičtějším a nejudržitelnějším způsobem.

S plenkami přicházím především po vlastní kladné zkušenosti, kdy se s malým děťátkem velmi osvědčily, dále také díky pozitivním ohlasům všech maminek, které bambusové plenky vyzkoušely.

Doufám tedy, že se stanete také jednou z nich 🙂

Navštivte také instagram miminkova, kam pravidelně přidávám nové produkty, které si můžete objednat přes zprávy i tam.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.